Spore hra

Informace o Spore a The Sims

Spore hra

Spore je výbornou počítačovou hrou, která v sobě kombinuje prvky RPG a v pozdějších fázích hry také strategie. Hra byla vydána v roce 2008, přičemž ji má na svědomí herní studio Maxis. O vydání se postarala společnost Electronic Arts.

Samotný nápad hry pak přinesl Will Wright, od kterého můžeme znát oblíbenou herní série reálného života The Sims. Hru si můžete zahrát na počítači, Macu, dále na Nintendu DS a Nintendu Wii.

O výbornou atmosféru hry postaral hudební skladatel Brian Eno, který udělal hudební podklad. Hra se stala poměrně velice úspěšnou, o čemž svědčí také tři další datadisky, které ke hře byly vydány. Prvním datadiskem byl Darkspore, který se od základní hry docela zásadním způsobem liší. Jedná se totiž striktně o RPG, ve kterém budete likvidovat hordy svých nepřátel. Dalším datadiskem byl Creepy & Cute.

Jedná se vlastně o komplexní balíček doplňků, ve kterém naleznete velikou spoustu nových součástí příšerek, které jsou zde rozděleny do dvou kategorií. Jedna skupina vám nabídne tvorbu hrůzostrašných monster a druhá skupina vám nabídne tvorbu roztomilých a legračních příšerek. Posledním datadiskem pro tuto hru je Galactic Adventures, které přímo navazuje na originální hru a dává nám celou řadu dalších možností.

Můžete například se svými příšerkami vystoupit na nějaké cizí planetě z lodi, měnit celkový vzhled planety, obsadit ji a tak podobně. Je zde mnoho dalších typů misí, které můžete plnit.

Vložil Hra Spore | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Cheaty na Spore

Hra Spore pochází od stejných tvůrců jako oblíbený simulátor herního života The Sims. Ve hře tedy můžeme najít poměrně veliké množství podobností a vlastně také odkaz na samotného tvůrce těchto her, Willa Wrighta.

Pokud půjdete ve hře Spore do hlavního menu a roztočíte galaxii (jednoduše kliknete, potáhnete a necháte se točit), tak se vám objeví hlava Willa Wrighte.

Galaxie se však musí točit dostatečnou rychlostí. Jedná se samozřejmě jenom o takový vtípek, který ve skutečnosti k ničemu není.

Pokud bychom se měli bavit o skutečných cheatech, tak v prvé musíte ve hře vyvolat konzoli. Cheatovací konzoli vyvoláte stejně jako v hrách The Sims, tedy stisknutím kombinace kláves ctrl, shift a C. Jakmile se vám otevře konzole, můžete začít psát cheaty. Jedná se například o tyto cheaty:

  • addDNA – přidá vám body DNA
  • freeCam – přepínání volného módu kamery
  • killallhints - odstraní ze hry kompletně všechny tipy, pokud vás otravují
  • unlockSuperWeapons – odemkne vám všechny super zbraně pro typ vaší civilizace
  • moreMoney – přidá peníze
  • quit – ukončí rychle hru
Vložil Spore přídavky | Štítek , , , | Zanechat komentář

Jak stáhnout hru Spore

Pokud si budete chtít stáhnout hru Spore, tak máte na výběr v podstatě z několika možností. V prvé řadě si můžete zadarmo stáhnout demoverzi této hry. Tuto najdete například na stránkách mujsoubor.cz nebo stahnu.cz. Pokud budete chtít rovnou plnou verzi hry, tak si hru musíte stáhnout samozřejmě “nelegálně.”

Doporučuje se určitě v prvé řadě zkusit hru stáhnout ze serverových uložišť, jako je třeba uloz.to, rapidshare, czshare a tak podobně. Zde si můžete hru stáhnout v podstatě legálně, neboť pouze stahujete a dále hru nešíříte. V těchto souborech by měly být také vloženy například registrační klíče nebo crack, pomocí kterých hru vlastně spustíte.

Další možností je stáhnout hru prostřednictvím p2p sítí. K tomuto budete v prvé řadě potřebovat samozřejmě nějakého torrentového klienta, jakými jsou například azureus, utorrent, bitlord, bitspirit a tak podobně. Jakmile jej budete mít, stačí si hru najít na internetu, stáhnout torrent a můžete začít stahovat hru.

Je ale nutno podotknout, že pokud stahujete přes p2p sítě, tak ji stažené části dále sdílíte a poskytujete dalším uživatelům, kteří je ještě nemají stažené. Šíříte tedy daný soubor dál, což je v České republice již nelegální. Je zde však možnost, a to nastavit si v příslušném torrentovém klientu odesílací rychlost na nulu, takže nebudete sdílet nic.

Vložil Spore instalace | Štítek , , , | Zanechat komentář

Registrační kód ke hře Spore

Hru Spore si můžete vyzkoušet zadarmo samozřejmě jako demo. Pokud se vám hra zalíbí, tak si ji můžete zakoupit. Jestliže však nechcete dávat za hru peníze, můžete si ji stáhnout a ochranu obejít. To můžete udělat dvěma způsoby. Jedná se samozřejmě v prvé řadě o nějaký crack, který si můžete stáhnout z internetu.

Jednoduše napište do svého vyhledávače heslo jako “spore crack” a vyjede vám několik internetových stránek, ze kterých je možné crack stáhnout. Další možností je pak použití registračního kódu do hry. Opět si tyto registrační kódy můžete nechat vyhledat na internetu, kdy napíšete do svého vyhledávače heslo jako “registrační kód spore.”

Vyjede vám několik stránek, kde si tyto kódy můžete v diskuzích najít. Může se však samozřejmě stát, že některé kódy nebudou fungovat, takže jich vyzkoušejte rozhodně více. Jestliže nenajdete nějaký funkční, tak se určitě vyplatí stáhnout crack. Níže se můžete na nějaké kódy podívat a vyzkoušet jejich funkčnost (většina by měla fungovat):

Pokračovat ve čtení

Vložil Spore instalace | Štítek , , , | Zanechat komentář

Spore Galaktická dobrodružství

Hra Spore se stala ve světě poměrně hodně oblíbenou hrou, která v sobě nese RPG prvky a později také prvky strategie. Proto také není divu, že byly ke hře vydány tři datadisky. Jedná se o datadisky Darkspore, Creepy & Cute nebo právě Galactic Adventures.

V datadisku Galaktická dobrodružství se budete moci vydat na více než třicet nových a zajímavých dobrodružství a dokonce si vytvářet svá vlastní dobrodružství.

Mezi novinky v tomto datadisku pak patří například možnost snesení se na nějakou vámi vyhlédnutou planetu, kdy si můžete se svými spojenci začít obsazovat a tak podobně. Dobrodružství je zde celkově osm druhů.

Můžete se k vítězství probojovat například jako Válečník nebo můžete tancovat s novými kamarády jako Pěvec a tak podobně. Poté každé z těchto dobrodružství vám přinese nějakou novou specifickou možnost vylepšení vaší příšery. Jedná se například o Raketový skok, Úžasný šarm, Energetickou žiletku a mnoho dalších.

Další věcí je tvorba vlastních dobrodružství, která probíhá v přehledném editoru. Na oficiálních stránkách hry můžete svá nová dobrodružství sdílet s ostatními, hodnotit a stahovat dobrodružství jiných hráčů a čerpat tak další a další hodiny nové zábavy. Níže se můžete podívat na oficiální video k tomuto datadisku.

Pokračovat ve čtení

Vložil Spore přídavky | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Spore hra videa

Spore je vynikající hrou od tvůrců známé a oblíbené herní série lidského života The Sims, takže se zde můžeme setkat s nějakými drobnějšími prvky těchto her. Hra Spore je výjimečná také svým krásným a příjemným hudebním doprovodem, o který se postaral anglický hudebník a skladatel Brian Eno.

Na začátku hry se jedná spíše o styl RPG, přičemž v pozdějších fázích se hra stává spíše strategií, ve které budete dobývat, osídlovat a zabírat města, tvořit nové civilizace, ovládat vesmírnou soustavu a tak podobně. Pokud si budete chtít hru trošku přiblížit, můžete se níže mrknout na nějaká herní videa, ve kterých se seznámíte se základy hry a tak podobně.

Pokračovat ve čtení

Vložil Hra Spore | Štítek , , , | Zanechat komentář

Spore cz plná hra

Spore je výbornou evoluční hrou, která byla vydána v roce 2008 společností Electronic Arts, přičemž navržena byla Willem Wrightem, který má na svědomí například oblíbenou herní sérii The Sims. Jedná se o hru evoluční, přičemž je pro vás přichystáno celkově pět herních fází, přičemž každá se od sebe liší mírou vašeho vývoje.

První fází je buněčná, kde začínáte jako velice jednoduchý organismus. Hned na začátku si musíte vybrat, jestli se stanete masožravcem nebo býložravcem. Můžete se stát později také všežravcem, kdy si nadělíte v editoru dvoje ústa. Základem je zde vlastně získávání DNA bodů, které v této fázi získáváte požíráním a růstem.

Za DNA body se pak můžete v editoru různě vylepšovat a tak podobně. Jakmile budete mít potřebný počet DNA bodů, tak můžete začít druhou fázi hry. Ta je víceméně podobná, jako část první, ale můžete zde například migrovat, přátelit se s ostatními příšerkami, tvořit si smečku a tak dále. Třetí je fáze kmenová, ve které bude vaším hlavním úkolem získat kontrolu nad zbývajícími kmeny na planetě.

Čtvrtou fází je civilizační fáze, ve které se poprvé setkáte s městy. Tyto města budete dobývat, kupovat, převádět na vaši víru, zkrátka je musíte všechny opět sjednotit. Poslední fází je fáze vesmírná, kdy si vytvoříte kosmickou loď a začnete si budovat své vesmírné impérium.

Vložil Hra Spore | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Spore demo

Spore je výbornou evoluční hrou, ve které si vyzkoušíte celý životní vývoj, a to od malé buňky, až po nějaké inteligentní rasy a civilizace. Jedná se opravdu kvalitní a oblíbenou hru, kterou má na svědomí Will Wright, což je vlastně zakladatel slavné herní série The Sims.

Není se proto ani čemu divit, že ve hře nalezneme pár podobností. Ve hře na nás čeká celkově pět různých evolučních úrovní, ve kterých se budete zabývat vývojem života. V první fázi jste jednobuněčným organismem, se kterým se budete buď přátelit s ostatními organizmi nebo se je pokusíte vyhladit. Toto hodně také záleží na tom, jestli se stanete masožravcem nebo býložravcem.

V dalších úrovních pak budete mnohem více vyvinutější a můžete se pouštět do nějakých genetických modifikací a úprav. K úpravám své příšerky zde slouží přehledný a jednoduchý editor, ve kterém můžete například nadělovat libovolný počet očí, nohou, rukou, křídla a tak podobně. Na těchto věcech pak budou samozřejmě záležet další věci, jako je například pohyblivost, rychlost a tak dále.

Své příšerce pak také přidělíte jméno a barvu. Jinak pokud si budete chtít hru vyzkoušet, tak si můžete stáhnout demo, a to například ze serveru mujsoubor.cz nebo stahnu.cz. Hru rozjdete v současné době na každém počítači nebo notebooku.

Vložil Spore instalace | Štítek , , , | Zanechat komentář

Spore dinosauři

Spore je výbornou počítačovou hrou z roku 2008, která byla vydána společností Electronic Arts a vytvořena herním studiem Maxis. Celkově byla hra navržena Willem Wrightem. Hra byla vydána pro herní platformy počítač, Mac, Nintendo DS a Nintendo Wii.

Ve hře budete mít jako hráč v ruce vývoj organismu. Budete se o ně starat již od malinké buňky, až po vyspělé a inteligentní civilizace, se kterými budete moci létat například do vesmíru a tak podobně. Hlavní hudbu, kterou budete poslouchat během hraní, složil Brian Eno a hudbu do hlavního menu měl na starosti Cliff Martinez. Hra obsahuje celkově pět fází vývoje.

V první řadě se jedná o fázi buněčnou, kdy si budete muset v prvé řadě vybrat mezi masožravcem a býložravcem. Pokud se stanete masožravcem, tak pak budete moci lovit a jíst i ostatní příšerky. Na výběr máte ale také všežravce, kdy příšerka bude mít tlamu masožravce a býložravce zároveň. Další fází je vývoj tvorů, která se odehrává již kompletně na suchu.

Můžete se přátelit s ostatními, migrovat do jiných hnízd a samozřejmě získávat nové DNA body pro postup do další fáze. Třetí je fáze kmenová, kdy je hra přepnuta do klasického strategického módu. Poté je fáze civilizační a poslední je fáze vesmírná. Níže na videu se můžete podívat, jak například vypadá hra za takového vytvořeného dinosaura.

Pokračovat ve čtení

Vložil Spore přídavky | Štítek , , , | Zanechat komentář

The Sims Online

The Sims Online bylo první masivní multiplayerovou  online variací na oblíbený simulátor lidského života The Sims. Tato hra byla vypuštěna sedmnáctého prosince roku 2002, přičemž o publikaci se klasicky postarala společnost Electronic Arts. Co tedy můžeme od této hry očekávat?

Nalezneme zde celkově čtyři města, která se liší svým charakterem. Prvním městem je Dragon´s Cave, které je známé jako “hardcore city.” Toto město je spíše pro pokročilejší hráče.

Například virtuální ceny za produkty a služby jsou zde zdvojnásobeny, Simík ztrácí hodně energie, když cestuje na delší vzdálenosti a tak podobně.

Dalším městem je Betaville, ve kterém si můžete založit například rodinu o čtyřech dospělých simících a tak podobně. Jedná se vlastně o takové experimentální město, kde je všechno povoleno. Dalším městem je Test Center, ze kterého se jako hráč nemůžete nikdy odstěhovat. Začínáte zde také s trojnásobným počátečním kapitálem. Každému simíkovi pak můžete přisoudit nějakou ze šesti hlavních schopností, u kterých se zvyšuje level dovednosti.

Jedná se například o mechanické dovednosti, vaření, charisma, kreativita, schopnost logicky přemýšlet a charisma. Jsou zde k dispozici také čtyři hlavní práce. Jedná se o Dj´ing, tancování, vlastnictví továrny na roboty a provozování restaurace. Nakonec je však nutno říct jednu důležitou věc. The Sims Online si již nezahrajete, neboť tato hra byla uzavřena prvního srpna roku 2008. Níže se můžete podívat na video posledního dne fungování tohoto virtuálního světa.

Pokračovat ve čtení

Vložil The Sims na internetu | Štítek , , , , | Zanechat komentář