Spore hra

Informace o Spore a The Sims

Spore hra videa

Spore je vynikající hrou od tvůrců známé a oblíbené herní série lidského života The Sims, takže se zde můžeme setkat s nějakými drobnějšími prvky těchto her. Hra Spore je výjimečná také svým krásným a příjemným hudebním doprovodem, o který se postaral anglický hudebník a skladatel Brian Eno.

Na začátku hry se jedná spíše o styl RPG, přičemž v pozdějších fázích se hra stává spíše strategií, ve které budete dobývat, osídlovat a zabírat města, tvořit nové civilizace, ovládat vesmírnou soustavu a tak podobně. Pokud si budete chtít hru trošku přiblížit, můžete se níže mrknout na nějaká herní videa, ve kterých se seznámíte se základy hry a tak podobně.

Pokračovat ve čtení

Vložil Hra Spore | Štítek , , , | Zanechat komentář

Spore cz plná hra

Spore je výbornou evoluční hrou, která byla vydána v roce 2008 společností Electronic Arts, přičemž navržena byla Willem Wrightem, který má na svědomí například oblíbenou herní sérii The Sims. Jedná se o hru evoluční, přičemž je pro vás přichystáno celkově pět herních fází, přičemž každá se od sebe liší mírou vašeho vývoje.

První fází je buněčná, kde začínáte jako velice jednoduchý organismus. Hned na začátku si musíte vybrat, jestli se stanete masožravcem nebo býložravcem. Můžete se stát později také všežravcem, kdy si nadělíte v editoru dvoje ústa. Základem je zde vlastně získávání DNA bodů, které v této fázi získáváte požíráním a růstem.

Za DNA body se pak můžete v editoru různě vylepšovat a tak podobně. Jakmile budete mít potřebný počet DNA bodů, tak můžete začít druhou fázi hry. Ta je víceméně podobná, jako část první, ale můžete zde například migrovat, přátelit se s ostatními příšerkami, tvořit si smečku a tak dále. Třetí je fáze kmenová, ve které bude vaším hlavním úkolem získat kontrolu nad zbývajícími kmeny na planetě.

Čtvrtou fází je civilizační fáze, ve které se poprvé setkáte s městy. Tyto města budete dobývat, kupovat, převádět na vaši víru, zkrátka je musíte všechny opět sjednotit. Poslední fází je fáze vesmírná, kdy si vytvoříte kosmickou loď a začnete si budovat své vesmírné impérium.

Vložil Hra Spore | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Spore demo

Spore je výbornou evoluční hrou, ve které si vyzkoušíte celý životní vývoj, a to od malé buňky, až po nějaké inteligentní rasy a civilizace. Jedná se opravdu kvalitní a oblíbenou hru, kterou má na svědomí Will Wright, což je vlastně zakladatel slavné herní série The Sims.

Není se proto ani čemu divit, že ve hře nalezneme pár podobností. Ve hře na nás čeká celkově pět různých evolučních úrovní, ve kterých se budete zabývat vývojem života. V první fázi jste jednobuněčným organismem, se kterým se budete buď přátelit s ostatními organizmi nebo se je pokusíte vyhladit. Toto hodně také záleží na tom, jestli se stanete masožravcem nebo býložravcem.

V dalších úrovních pak budete mnohem více vyvinutější a můžete se pouštět do nějakých genetických modifikací a úprav. K úpravám své příšerky zde slouží přehledný a jednoduchý editor, ve kterém můžete například nadělovat libovolný počet očí, nohou, rukou, křídla a tak podobně. Na těchto věcech pak budou samozřejmě záležet další věci, jako je například pohyblivost, rychlost a tak dále.

Své příšerce pak také přidělíte jméno a barvu. Jinak pokud si budete chtít hru vyzkoušet, tak si můžete stáhnout demo, a to například ze serveru mujsoubor.cz nebo stahnu.cz. Hru rozjdete v současné době na každém počítači nebo notebooku.

Vložil Spore instalace | Štítek , , , | Zanechat komentář

Spore dinosauři

Spore je výbornou počítačovou hrou z roku 2008, která byla vydána společností Electronic Arts a vytvořena herním studiem Maxis. Celkově byla hra navržena Willem Wrightem. Hra byla vydána pro herní platformy počítač, Mac, Nintendo DS a Nintendo Wii.

Ve hře budete mít jako hráč v ruce vývoj organismu. Budete se o ně starat již od malinké buňky, až po vyspělé a inteligentní civilizace, se kterými budete moci létat například do vesmíru a tak podobně. Hlavní hudbu, kterou budete poslouchat během hraní, složil Brian Eno a hudbu do hlavního menu měl na starosti Cliff Martinez. Hra obsahuje celkově pět fází vývoje.

V první řadě se jedná o fázi buněčnou, kdy si budete muset v prvé řadě vybrat mezi masožravcem a býložravcem. Pokud se stanete masožravcem, tak pak budete moci lovit a jíst i ostatní příšerky. Na výběr máte ale také všežravce, kdy příšerka bude mít tlamu masožravce a býložravce zároveň. Další fází je vývoj tvorů, která se odehrává již kompletně na suchu.

Můžete se přátelit s ostatními, migrovat do jiných hnízd a samozřejmě získávat nové DNA body pro postup do další fáze. Třetí je fáze kmenová, kdy je hra přepnuta do klasického strategického módu. Poté je fáze civilizační a poslední je fáze vesmírná. Níže na videu se můžete podívat, jak například vypadá hra za takového vytvořeného dinosaura.

Pokračovat ve čtení

Vložil Spore přídavky | Štítek , , , | Zanechat komentář

The Sims Online

The Sims Online bylo první masivní multiplayerovou  online variací na oblíbený simulátor lidského života The Sims. Tato hra byla vypuštěna sedmnáctého prosince roku 2002, přičemž o publikaci se klasicky postarala společnost Electronic Arts. Co tedy můžeme od této hry očekávat?

Nalezneme zde celkově čtyři města, která se liší svým charakterem. Prvním městem je Dragon´s Cave, které je známé jako “hardcore city.” Toto město je spíše pro pokročilejší hráče.

Například virtuální ceny za produkty a služby jsou zde zdvojnásobeny, Simík ztrácí hodně energie, když cestuje na delší vzdálenosti a tak podobně.

Dalším městem je Betaville, ve kterém si můžete založit například rodinu o čtyřech dospělých simících a tak podobně. Jedná se vlastně o takové experimentální město, kde je všechno povoleno. Dalším městem je Test Center, ze kterého se jako hráč nemůžete nikdy odstěhovat. Začínáte zde také s trojnásobným počátečním kapitálem. Každému simíkovi pak můžete přisoudit nějakou ze šesti hlavních schopností, u kterých se zvyšuje level dovednosti.

Jedná se například o mechanické dovednosti, vaření, charisma, kreativita, schopnost logicky přemýšlet a charisma. Jsou zde k dispozici také čtyři hlavní práce. Jedná se o Dj´ing, tancování, vlastnictví továrny na roboty a provozování restaurace. Nakonec je však nutno říct jednu důležitou věc. The Sims Online si již nezahrajete, neboť tato hra byla uzavřena prvního srpna roku 2008. Níže se můžete podívat na video posledního dne fungování tohoto virtuálního světa.

Pokračovat ve čtení

Vložil The Sims na internetu | Štítek , , , , | Zanechat komentář

The Sims 3 cheaty

The Sims 3 je jedním z velice oblíbených simulátorů reálného života, přičemž má tuto hru na svědomí vývojářské studio The Sims Studio, přičemž vydání bylo opět zaštítěno vydavatelskou společností Electronic Arts. Vydání hry docela kolísalo, ale nakonec hra vyšla pátého června roku 2009.

Hra byla mezi uživateli opravdu hodně očekávaná, o čemž svědčí také prodeje, kdy se během prvního týdne prodalo něco kolem jednoho a půl milionu kopií. Hru si můžete v dnešní době zahrát na většině herních platforem. Jedná se samozřejmě například o počítače, dále Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Wii, Nintendo 3DS, Nintendo DS nebo mobilní telefony s Java aplikací.

Stejně tak jako k předchozím dílům této oblíbené série vyšlo i zde opravdu veliké množství datadisků. Jedná se o datadisky:

  • Cestovní horečka – rozšířené možnosti cestování
  • Domácí mazlíčci – možnost chování zvířat
  • Povolání snů – zajímavé povolání na výběr a chození do práce
  • Studentský život – život na univerzitě, navštěvování přednášek, párty, zkoušky, …
  • Obludárium – nadpřirozený svět plný kouzel a magie, …
  • a spousta dalších….

Stejně tak jako v předchozích dílech, tak také zde můžete používat různé cheaty. Do cheatovacího okénka se dostanete stiskem kombinace kláves Ctrl, Shift a C a můžete zadávat:

  • motherlode – dostanete padesát tisíc
  • make happy – budete mít nejlepší náladu
  • make me know everyone – bude vás poznávat úplně každý
Vložil The Sims 3 info | Štítek , , , | Zanechat komentář

The Sims 3 Obludárium

The Sims 3: Obludárium je sedmým datadiskem k oblíbenému a populárnímu hernímu simulátoru lidského života The Sims 3. Tento datadisk byl vydán v září roku 2012. V tomto datadisku si můžete přímo v editoru vytvářet vlastní upíry, čarodějnice, vlkodlaky a tak podobně.

Můžete na nich pak upravovat takové detaily, jako například délka srsti u vlkodlaka, tvar křídel víly, délka upířích tesáků a tak podobně. Tito magičtí Simíci pak samozřejmě mají určité zvláštní schopnosti. Například vlkodlaci, kteří umějí ovládat své instinkty a mohou se kdykoliv transformovat do zvířecí podoby, dále čarodějnice, které ovládají kouzla a čáry nebo třeba upíři a víly, kteří stárnou mnohem pomaleji než ostatní.

Zdokonalovat se v magii můžete prostřednictvím vaření elixírů a kouzlením. Vy se pak sami můžete rozhodnout, jestli budete ovlivňovat jakožto magická mocná bytost životy ostatních Simíků v dobrém slova smyslu nebo v tom zlém. Lektvary mohou mít opravdu rozličné účinky. Jedná se například o rychlou ztrátu hmotnosti, úspěchy v práci, přeměnu v zombíka a tak dále.

Pokud někoho proměníte v zombíka, tak ten se stane naprosto nekontrolovatelným, začne běhat po městě a požírat lidem mozky. Tímto vlastně způsobíte ve městě paniku a chaos. Samozřejmostí v tomto dílu jsou pak kouzelné dekorace do vašeho obydlí. Jedná se například o kouzelné zrcadlo, tajné vchody a tak podobně. Níže se můžete podívat na oficiální video k tomuto datadisku.

Pokračovat ve čtení

Vložil The Sims 3 datadisky | Štítek , , , , | Zanechat komentář

The Sims 3 Roční období

The Sims 3: Roční období je celkově osmým datadiskem oblíbeného herního simulátoru The Sims 3. Tento díl byl vydaný ve Spojených státech amerických třináctého listopadu roku 2012 a v Evropě patnáctého listopadu téhož roku. Tento datadisk doplňuje do hry vlastně čtyři roční období, tedy zimu, podzim, léto a jaro.

Své Simíky tedy můžete nechat například zaplavat si v oceánu za krásného horkého letního dne, vyrazit si na hory a otestovat své schopnosti na lyžích nebo na snowboardu, na jaře, či na podzim se procházet v dešti a spoustu dalších věcí. Pojďme se tedy podívat na nějaký souhrn novinek, kterých se můžete dočkat v tomto datadisku.

Do každého zimního období je tedy přidáno několik aktivit, které můžete provozovat. Například v zimě můžete stavět sněhuláky, iglů, jezdit na snowboardu, dělat andílky ve sněhu a tak podobně. Na jaře se pak můžete projet na kolečkových bruslích, v létě se opalovat, plavat v moři a na podzim třeba vyřezávat dýně. Byly také přidány nové zajímavé svátky.

Jedná se například o Halloween, kdy můžete strašit ostatní Simíky, Vánoce, kdy si dáváte mezi sebou dárky, Valentýn, kdy si můžete zajít na romantickou večeři nebo třeba Den Volno, kdy nic nemusíte dělat. Přibyly také nové typy počasí, kdy se jedná třeba o kroupy, blesky, mlhu, sníh, déšť a tak podobně. Simíky pak může třeba uhodit blesk, mohou se spálit při pobytu na sluníčku, mohou dostat alergii, mohou zmrznout ve velikých mrazech a tak podobně. Níže se můžete podívat na oficiální video k tomuto datadisku.

Pokračovat ve čtení

Vložil The Sims 3 datadisky | Štítek , , , | Zanechat komentář

The Sims 3 Tropický ráj

The Sims 3:  Tropický ráj je celkově desátým datadiskem z oblíbené herní série The Sims, který vyšel v roce 2013. V tomto datadisku se svým Simíkem odjedete na dovolenou do krásného letního ostrovního města Isla Paradiso.

Jedná se vlastně celkově o souostroví, kde můžete najít nádherné hotely, dlouhé pláže, krásný podmořský svět plný života, korálů a tak podobně. Celá mapa, která je pro vás připravena, je největší mapou, která kdy byla pro tuto hru vytvořena. Ze začátku nebudete moci některé ostrovy vůbec vidět a navštívit, přičemž vám budou zpřístupněny až během hraní.

Ostrovy můžete nacházet pomocí láhví, ve kterých budete nacházet kousky map, které postupně odhalují cestu ke schovanému ostrovu. Pomoci při hledání vám pak můžou i jiné věci. Jedná se například o to, že si můžete popovídat s ostatními simíky, můžete se stát mistrem v plavání, což také nese různé benefity, můžete pokecat také s mořskými pannami a tak podobně.

V hlavním centru tohoto krásného souostroví můžete najít obchodní centrum, kde najdete například muzeum, radnici, kino, městský park a spoustu dalších možností kulturního vyžití. Pokud budete chtít prozkoumat moře, tak jednoduše sednete na svoji loď a vydáte se prozkoumávat další ostrovy. Dále se můžete potopit do hlubin moře na podmořskou expedici. Níže se můžete podívat na oficiální video k tomuto datadisku.

Pokračovat ve čtení

Vložil The Sims 3 rozšíření | Štítek , , , , | Zanechat komentář

The Sims 3 základní hra

The Sims 3 je velice oblíbenou počítačovou hrou, kterou řadíme do simulátorů reálného života. O produkci této hry se tradičně postarala společnost Electronic Arts a o vývoj se postaralo vývojářské studio The Sims Studio. Jedná se o třetí pokračování série The Sims, přičemž k němu bylo dále vytvořeno opravdu veliké množství datadisků.

Hra je dostupná pro většinu herních konzolí, přičemž se jedná například o Playstation 3, samozřejmě počítač, Xbox 360, Nintendo Wii, Nintendo 3DS, Nintendo DS a dále mobilní telefony s JAVA aplikací. Hra vyšla konkrétně pátého června roku 2009.

The Sims 3 je mnohem více propracovanější než jeho předchozí díly. Nově se například budete moci pohybovat naprosto bez omezení a navíc bez otravných načítacích obrazovek, například při přechodu z exteriéru do interiéru. Po městě se pak můžete pohybovat samozřejmě pěšky, dále třeba na kole nebo autem. Velikého pokroku se dočkal také editor tvorby vašich simíků. V prvé řadě jim navolíte vzhled, přičemž jim můžete změnit opravdu takřka všechno.

Od klasiky, jako je velikost hlavy, nosu, vlasů, postavy a tak podobně, až například po barvu konečků vlasů. Po vybrání vzhledu můžete Simíkům také navolit určité charakterové vlastnosti. Zde se jedná například o kleptomanii, puntičkářství, vegetariánství, vlezlost, umělecké sklony, odvaha, nešikovnost a veliká spousta dalších vlastností. Níže se můžete podívat na herní video z této hry.

Pokračovat ve čtení

Vložil The Sims 3 info | Štítek , , , , | Zanechat komentář